Anasayfa / Güzellik / Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullananlar, Kullanıcı Yorumları, Fiyat

Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullananlar, Kullanıcı Yorumları, Fiyat

Kuaföre gidildiğinde en çok korkulan şey kaş aldırmaktır. Çok ince olmaması amacıyla hep ikaz yapılır ama hiç istenildiği gibi olmaz. Bu şekilde şuursuz kaş aldırma prosedürü art arda geldiği zaman kaş kayıbına namacıyla olur. Kaş dökülmesi; kıl köklerini etkileyen cilt hastalıkları, birtakım ilaçların yan etkisi, hormon dengesizlikleri ve kalıtsal namacıylalerden kaynaklı olabilir. Bunun yanısıra detaylı markalardan alınan rimellerde kirpik azalmasına namacıyla oluyor ya da rimeli temizlemeden uyumak da kirpiklerin kırılıp dökülmesinde büyük etkendir.

Kaş ve kirpik dökülmelerinin tedavisi tıbbi tedavi ve natural yöntemler olarak ikiye ayrılır. Tıbbi tedavi genelde kıl kaybının ciddi boyutlarında uygulanır. Eğer dökülmeniz hormonal ya da tıbbi araya girmek gerektiren deri hastalıklarına bağlı değilse natural bakım ürünleriyle probleminizi giderebilirsiniz. Güvendiğiniz markalardan kaş kirpik serumları satın temin edebilirsiniz bunun dışında kaş çıkarıcı kremler, besleyici yağlar ve natural karışımlar dökülmeyi giderecektir.

  • Yatmadan evvelce kesinlikle göz makyajınızı temizleyin.
  • Başka insanların makyaj malzemelerini kullanmamaya özen gösterin
  • Makyaj malzemelerinizin son kullanma tarihini denetim edin.
  • Beslenmenize ilgi edin.

maxlash serum

Eke kozmetik tarafından üretilen bu ürün hakkında firma aşağıdaki bilgileri vermiş. Kendilerine başarılar dileriz.

Anında Işıltı, Daha Çok Ve Güçlü Kaş Ile Kirpiklere Sahip Olmak Isteyen 20 Yaş Üstü Kadınlar Için Geliştirildi. Hafif Ve Az Yağlı Serum Içeriği Derhal Emilir, Pürüssüz Bir Ciltle Daha Yoğun Kıl Köklerinin Oluşmasını Sağlar. (Hassas Ciltler Için De Uygundur.)

İçindekiler:

Rhamnose, Keratin, A,B,C,E, B1 Vitaminleri (Alkol Ve Paraben İçermez). Ürün maxlash kaş kirpik serum kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Açıklama:

21 Gün’ De Inanılmaz Etki. Maxlash Ile Daha Yoğun Kaş Ve Kirpiklere Sahip Olabilirsiniz. Verimliliği Araştırmalar Tarafından Onaylanan, Tahrişe Ve Alerjiye Sıfır Etki Yaratan Maxlash, Türkiye’nin En Sevilen Kaş Ve Kirpik Serumu Olmayı Başardı.

Maxlash kaş kirpik serumu için Kirpik Uzama Süreci Yaklaşık 30 Gündür. Bu Süre, Kirpiklerin Uzun Ve Yoğun Olması Için Tam Olarak Yeterli Değildir. Maxlash, Kirpiklerin Doğal Olarak Uzamasını Hızlandırıp, Köküne Kadar Güçlendirerek Uzun Ve Güçlü Olmasını Sağlar.

Nasıl Kullanılır:

Yüzünüzde Tespit edilen Makyajı Dikkatli Temizleyip, Göz Çevresindeki Teninizi Kurutun. İşlem Yapmak Istediğiniz Kaş Veya Kirpiğe Maxlash Serumunu Dikkatlice Sürün. Bu Işlemi Her Akşam Yatmadan Önce Tekrarlayınız.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Gelen ürünle sipariş verdiğimiz ürünün alakası yok.uyduruk bir şişenin içine konulmuş bir ürün geldi üzerinde isim bile yok içinde ne olduğu belli değil.müşteri hizmetleri teli açmıyor döndüklerindede azarlıyorlar.rezalet bir kutunun içine konmuş gönderilmiş.kesinlikle almayın paranıza yazık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.