Anasayfa / Güzellik / Lacinia Sulphur 6 Nedir, Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı

Lacinia Sulphur 6 Nedir, Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı

Lacinia Sulphur 6,  tavsiye olarak, sivilcelerden kurtulmaya yardımcı olduğu iddia edilsede iyice araştırmanız önerilmektedir. Bu förmül cildi nazikçe temizler hücreleri yenilemeye yardımcı olur ve sivilcelerin cilt altındaki kaynağını bularak tedavi etmeye yardımcı olur. Aynı vakitte sivilcelerden kaynaklı izleri de ortadan kaldırmaya yardımcı oluo, cildinizin pürüzsüz görünmesine yardım eder.

Lacinia Sulphur Nedir ?

Çoğu foto model kusursuz bir cilde sahip olmak zorunda. Dergilerde, moda şovlarında ve televizyonlarda sıkça görüldüğü neticesi elde etmek için, gözenekleri tıkamak amacıyla problemi daha da kötüleştiren çok sayıda alet kullanmanız gerekir.

lacinia-sulphur-6

Lacinia Sulphur Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

En büyük cilt problemini bile bir kaç hafta içersinde tamamıyla çözdüğüne tanık bulunduğumdan beri modellerime Lacinia Sulphur 6’yı uyguluyorum. Açıkça itiraf etmek gerek görülürse Sulphur 6‘yı keşfetmeseydim, ben katiyen model olamazdım! ” Bir sene evvelce yüzüm kara noktalar ile kaplanmıştı. Bir çok tedavi tekniği denedim ve hiç biri tamamıyla işe yaramadı. Sulphur 6 ile tanştıktan 2 ay sonra büyük bir çok ünlü bir model ajansı ile sözleşme yaptım.

Lacinia Sulphur Kullanımı, Fiyatı

Sivilce ve akneler değişik yaşlarda ve özelliklerde bir çok insanda görülebilir. Bir çoğumuz detaylı krem ya da ilaçlarla bu problemi çözmeye çalışıyoruz.

Hakkında admin

8 yorum

  1. Ben sipariş vermiştim ama hala ses yok acsba sipariş onaylanmadı mı sulphur 6 için

  2. Baska kullanan yok mu acaba

  3. BEN BAŞLADIM 1 HAFTA OLDU Bİ DEGİŞİKLİK YOK

  4. bir haftadır kullanıyorum bi degişik yok suanlık

  5. Cil lelekelerine de iyi geliyor muuu kullanan var mı acaba

  6. Ben 2 haftadır kullanıyorum. Hatta2 haftayı da geçti. Açıkçası bir fayda göremediğim gibi dolandırıldığımı dahi düşünmeye başladım. Sanırım herşeye atlamamak lazım benim gibi.3 kutu aldım bir de. Bir süre daha deneyeceğim şayet bir değişiklik oluraa yine yazarım ama sanmıyorum şu an için pişman oldum aldığıma diyebilirim.

  7. Merhaba ben 2. Sisedeyim 2 haftayi gectim. Hicbir degisiklik yok.
    Sakin ola kanmayin. Sadece para tuzagi. Hakkim haram olsun.

  8. Hangi siteden aldınız acaba bende almayı düşünüyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.