Anasayfa / Güzellik / Lacinia Kaş Kirpik Serumu Kullananlar, Yorumları, Fiyatı

Lacinia Kaş Kirpik Serumu Kullananlar, Yorumları, Fiyatı

Her kız, her gün, günün her zamanında çarpıcı görünmek ister. Sabah makyaj yapmadan, akşam yürüyüşe çıktığında hem de bakkala giderken bile. Vücudumuzun nerdeyse her yerine bakım uyguluyoruz. Yüzümüze, cildimize, saçlarımıza… Peki kaş ve kirpiklerimize? Kaşlarımız ve kirpiklerimiz dış ortama maruz kalma eğilimindeler. İklim, ekoloji, kozmetik ürünleri… Genellikle kirpiklerimiz kırılıyor ve büyümeleri duruyor. Kaşlarımız uzamıyor, küsüyor ve seyrekleşiyor!

Fiyatı:

Fiyatı 49 TL’dir.

Modern kozmetoloji bizlere, her şeyi düzeltmenin çok sayıda sekmesini sunar. Kirpiklerinize suni kirpik ekletebilir, kaşlarınıza kıl yöntemi yaptırabilir, ya da dövmeler ve geçici kaş-kirpik boyalarıyla netice alabilirsiniz. Sık sık tekrarladığınız işlemler sizi de bütçenizi de yorabilir. Ve bu işlemlerin hiç biri natural durmaz!

Biz de bütün bu problemlerden yola çıkarak kaş ve kirpik bakımı yollarını düşünmeye karar verdik. Kirpiklerimizin de cildimiz gibi her gün bakıma lüzumsinimi var aslında. Gerek nemlendirmek olsun, lüzum beslemek. Bu noktada da doğru ürünleri, doğru şekilde ve doğru vakitlerde kullanmalıyız.

Вir güzellik uzmanı olarak şunu söylemeliyim ki, bizler merkezimizde, bahsettiğim işlemlerin nerdeyse hepsinin gerçekleştiriyoruz. Fakat hastalarımıza, (özellikle genç yaştakilere) naturallıktan kaçmamalarını söylüyoruz. Çünkü yaptıracağınız işlemler zamanını doldurduktan sonra zarar verme adımına geçiyor. Son dönemlerde, ipek kirpik ve kıl yöntemi zirvede yer alıyor. Kaş dövmeleri gibi kötü ve naturallığın yanından dahi geçmeyen teknikten hiç konuşmuyorum bile!

Lacinia, kaş ve kirpiklerini kusursuz gerçekleştirmek isteyen her kadın amacıyla idealdir. Doğal güzellik her vakit artan bir trend amacıyladedir. Biogel, kozmetik ve suni büyüme prosedürlerine başvurmadan kaş ve kirpiklerinizin yoğunluğunu 2’ye katlamanıza izin verir. İnovatif materyale sahip özel fırçası, kaş ve kirpik büyümesinin bütün alanına tekdüze uygulanmasını sağlar. Uyku ampüllerini uandıran formül, göz kapaklarındaki kirpik miktarını arttıracak, kaşlardaki kıl foliküllerini güçlendirecek ve bileşenleri kırılganlık ve kayıp problemini çözecektir.

lacinia kaş kirpik serumu

Her kadın güzel ve kalın kaş, kirpikler ister, fakat genetik, dış faktörler ve birtakım ilaçların alınması ne yazık ki bunu herkes amacıyla kabul etmemektedir. Bilim adamlarının son araştırmalarına göre, kaşların % 40’ı ve kirpiklerin % 25’i sıksık olarak uyku halindedir. Lacinia aktif bileşenleri yardımıyla “uyandır” ıyor. Jel, uyku ampullerinin uyanışı ile sınırlı değil, komplike bir tesire sahiptir. Uzunluk artar, halihazırda uzayan kaş ve kirpiklerin yanı sıra ileride görünebilecek “kaybetme” süreci de yavaşlatır. Kirpik ya da kaşın yoğunluğunu arttırmanın etkileri 1 aylık programın sonucunda 2 kat artarak gerçekleşir.

Büyümeyi teşvik etmek amacıyla natural yağları kullanabilirsiniz. Hem de vitaminleri de unutmamak lazım. Kaş ve kirpiklerinizin seyrelmesi, büyüme eksikliği ve kırılganlığının sebebi vitamin eksikliği de olabiliyor.

Kozmetik piyasasında da, kirpiklerin bakımı ve restorasyonu amacıyla çok sayıda ürün mevcuttur. Bizim araştırmalarımıza göre bu ürünlerin en varlıklı içeriklisi Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu’dur. Ürün içerik olarak kaş ve kirpiklerinizin lüzumsinim duyduğu bütün gereçleri içerir.

Biz uzun vakittir kaş ve kirpik amacıyla gelen hastalarımıza evvelce Lacinia Kaş ve Kirpik Serumundan bahsediyor ve kullanıp yarar göreceklerini anlatıyoruz. Artık bir çok hastamıza ipek kirpik ve kıl yöntemi gibi programları nerdeyse yapmıyoruz.

Yaş ilerledikçe, birtakım hastalıklardan kaynaklı ya da bundan sonra bedenin eskisi gibi verimli çalışmaması gibi durumlardan kaynaklı kullandığımız yağlar ya da vitaminler tesir etmeyebiliyor. Bütün bunları bu mesleğe 16 senesini vermiş biri olarak çok iyi biliyorum. Gelen her hastama bunları tek tek anlatıyorum. Şimdi biraz da Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu’nu sizlere tanıtayım. Genellikle daha hayatının baharında, 20 li 30 lu yaştaki kadınlar zarar veren suni işlemlerden evvelce bu serumu tecrübe edinin ve yorum olarak fotoğraflarınızı bırakın. Aradaki farka siz de inanamayacaksınız!

Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu Nedir?

Kıl foliküllerini eski durumuna getiren ve güçlendiren natural bir peptid kompleksi;
Kıl kök hücrelerini aktive eder, kirpik sayısındaki artışa katkıda bulunur.
Göz kapaklarının derisini ve kirpiklerini besleyen, oksijenle kirpikleri özendiren, yoğunluğunu arttıran, kıl kökünün yapısını iyileştiren ve ilerleten aloe jel, anti-alerjik bir tesire sahiptir.
D-Pannetenol kirpiklerin büyümesini iyice nemlendirir ve ikazr, kirpik yapısını korur ve keratin oluşumu sebebiyle onları güçlendirir.

Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar

Allantoin tahrişi giderir, bakterilerin büyümesini bastırır, mikro çiziklerin iyileşmesini sağlar ve göz çevresindeki cildi pürüzsüz ve kadifemsi yapar.

Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Birçok müşterim Lacinia Kaş ve Kirpik Serumunu denedi ve neticelerini bloğumda paylaşmam amacıyla bana verdiler. Onlar bana bu ürünü tavsiye ettiğim amacıyla teşekkür ediyorlar, ben ise onlara bana güvendikleri amacıyla. Sizlerle de Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu’nu kullanan müşterilerimin evveli ve ardından fotoğraflarını alçakta paylaşıyorum.

Siz de kaşlarınıza ve kirpiklerinize zarar veren işlemlerden evvelce Lacinia Kaş ve Kirpik Serumu’nu tecrübe edinin. Piyasadaa çok çok sayıda sahtesi çıktığından kaynaklı siz de siparişinizi güvenmediğiniz sitelerden vermeyin. Aşağıdaki linke tıklayarak orijinal internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Henüz görüşmek üzere, yorumlarınızı ve fotoğraflarınızı bekliyor olacağım.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.