Anasayfa / Güzellik / Himalaya Krem Kullananlar, Yorumları

Himalaya Krem Kullananlar, Yorumları

Cildimizin çok çok kuruduğu bu son zamanlarda cildimi nemlendirmek ve yumUşak bir yapıya sahip olmasını sağlamak amacıyla krem arayışlarına başladıysanız, Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi‘ni izah eden bu makale tam size göre! Bilindiği üzere Aleo Vera cildi en çok nemlendiren ürün ve aynı vakitte UV ışınlara karşı koruma etkileri bulunuyor.

Gördüğünüz gibi krem kavanozda ama butter gibi yoğun bir kıvamı yok. Losyon olmamasına karşın emilme sürati fena değil. Ciltte basitçe dağılıyor. Nemlendirmesi de kuru olmayan cildime çoksıyla yetti. Ürünün kavanozda olması bence pek sorun değil. Yalnız ambalajı lüzumsuz büyük. Kavanozda 50 ml. krem var ama kabı 100 ml. yer kaplamayı başarıyor.

himalaya krem

Kısacası pek etkilenmedim. Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi, eşi benzeri olmayan değil ama işini güzelce yapan çok ideal fiyatlı bir ürün. Yalnız natural ürün algısı yaratmasına karşın içeriği aynı şeyi söylemiyor. Yoğun parfüm kokusu ve başka içerikler titiz kişileri rahatsız edebilir.

Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi Kullananlar

Kış çiçeği ise yüzde bir kalkan yaratarak cildi hava kirliliğine ve kuru havaya karşı koruyor. Yüzde yüz bitkisel içeriği ile cildimizi bıktığımız kimyasallardan uzak tutan bu cilt bakım kremi Aloe Vera ve Kış Çiçeği özleriyle cildimizi nemlendirmekle kalmıyor, aynı vakitte yumuşacık olmasını ve kusursuz kokmasını da sağlıyor. Yağlı olmayan hafif yapısıyla ilgi çeken bu ürün, krem sürdükten sonra ellerinde kalan yağlı histen uzak durmak isteyenler amacıyla kusursuz bir çözüm. Cilde sürüldüğünde süratlice emilen bir formüle sahip. 50 ve 150 ml lik iki boya sahip olan ürünün 150 ml lik boyu her gün kullanıma karşın 3 ayda anca yarılanmaya başlıyor. Nemlendirme etkileri tüm gün sürerken cildinizdeki yumUşaklıkla siz de kendinizi bu etkinin farkında hissediyorsunuz. Sadece yüz bölgesi ya da ellerde değil, tüm bedeni nemlendirme özelliğine sahip. Antialerjik olma özelliği ile tüm cilt tiplerine ideal, titiz ciltlerde uygulanabilir. Türkiye pazarına yeni açılan Himalaya Herbals; bitkisel içerikli, uygulanması insana sevinç veren bir ürün üretmeyi başarmış, her bireyin en azından denemesi gereken, kokusuyla ferahlık veren bir cilt kremi pazara sürmüş.

Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi Kullanıcı Yorumları

Himalaya Herbals Gratis‘te satılan, ideal fiyata natural içerikli mamüller sunma iddiasındaki bir marka. Ben de Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi’ni ucuz ve ufak bir beden kremi arar iken buldum. Sanırım raftaki en ideal fiyatlı mamüllerden biriydi.

Himalaya Herbals Besleyici Cilt Kremi’nin hoş bir kokusu var ama bana biraz çok parfüm parfüm kokuyor. Doğallığıyla ön planda olan bir markanın ürününün bu tür kokacağını düşünmemiştim. Aşağıda ürünün içeriğini de görebilirsiniz. İçinde mineral yağ ve paraben var. Bunlar da gene ”natural” bir markadan beklemediğim şeyler. İçindeki aloe vera ya da kış çileğinin (o ne işe yarıyor acaba?) etkili olacak kadar çok olduğunu da sanmıyoruz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.