Anasayfa / Bitkisel Takviyeler / African tiger jel kullananlar, kullanıcı yorumları

African tiger jel kullananlar, kullanıcı yorumları

African tiger jel, red honey, black leech ve bizon jel gibi ürünleri piyasaya çıkaran gfarma şirketinine ait ürünlerden birisi. Firmanın yeni bir ürünü. Cİnsel içerikli bir masaj ürünü şeklinde lanse edilmekte.

african tiger jel

African Tiger Jel Nedir ?

Bu tip ürünler çıkarıldığında piyasaya süren firmaların bizce en büyük yaptığı hatalardan biri reklamlarının yapılmamaması.  Hal böyleyken ürün kaliteli bir ürün olsada insanlar duymadığı için resmi web sitelerinden almıyor. Umarız bu yanlışı üretici firma yapmaz. 50 miligramlık tüp paketlerde satılan african tiger jel parkende satış fiyatı olarak 79 TL’ye satılmakta. Şubat başında çıkmış çok yeni bir ürün ve ilk kez yine burada !

African Tiger Jel Kullananlar, Yorumları

Tiger jel ürünü şubat ayı başı çıkışlı olduğundan ürün hakkında henüz geri dönüşlere internet üzerinden rastlanamadı. Kullananlar arasında yorumları buradan takip edebilirsiniz. Kullanıcıysanız web sitemizde african tiger jel yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Tiger jel hakkında yorumlarınızı bizlere bıraknız ki almayı düşünen kişiler bu gel hakkında bilgilensinler.

Bu tarz jel yada kremleri alırken ürün üzerinde fatura, içerisinde kullanım kılavuzu ve güvenilir bir firmadan satın aldığınıza emin olunuz. Piyasada ismi cismi ve adresi belli olmayan yüzlerce firma cirit atarken siz siz olun özellikle sosyal medya platformlarından bir ürün alırken 2 kere düşünün derim!

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.